Klaudia Matlingiewicz

O mnie

Odkąd zmieniłam sposób odżywiania i zwiększyłam aktywność fizyczną mam inne podejście do życia. Oprócz poprawy wyglądu sylwetki, stanu skóry, kondycji, mam też więcej energii i zwracam większą uwagę na własne zdrowie. Będę dzielić się przepisami na dania, dzięki którym zrozumiesz, że zdrowa dieta może być bardzo smaczna. Większość moich propozycji kulinarnych to odchudzone wersje popularnych dań, a także przepisy polecane typowo na dietach redukcyjnych. Znajdź balans w swoim odżywianiu, a polepszysz stan zdrowia i własny wygląd.

Pasja do mody oraz zagadnień urodowych towarzyszy mi już od najmłodszych lat. Staram się być na bieżąco z obowiązującymi trendami, ale nie jestem ofiarą mody. Nie założę czegoś, co jest wbrew mojemu gustowi tylko dlatego, że jest obecnie na czasie.

Lubię również testować kosmetyki, zależy mi na ich jakości oraz działaniu adekwatnym do zapewnień producentów. Na tym blogu znajdziesz tylko szczere recenzje produktów, które mogę Ci polecić oraz te, przed których zakupem przestrzegam.